تبلیغات

درباره انیمیشن آبشار جاذبه + بیوگرافی میبل + 4 تا عکس

پنجشنبه 15 بهمن 1394 04:53 ب.ظ

نویسنده خوشگل وب : sofia jooon
alpha_twin: (Default)سلام این دفعه اومدم با یه پست از انیمیشن ابشار جاذبه خب اول از همه ابشار جاذبه چه کارتونیه ؟

دو خواهر و بردار دو قلو به نامهای ( میبل ) و ( دیپر ) مجبور میشن که تابستونشون رو در خونه عمو (( استن )) در روستای (( گراویتی فالز )) بگذرونن
عمو استن مکانی رو میگردونه به اسم (( میستری -- )) که از طریق یه سری وسیله ها و مجسمه های خرافی و عجیب غریب سر توریست ها رو 
شیره میماله . این دوقلو ها متوجه یه سری رمز و رموز ترسناک تو این روستا میشن تا اینکه معلوم میشه این روستا یه روستای معمولی نیست .

bezazzled: (pic#6636539)اگه میخواین چن تا عکس از این کارتون و بیوگرافی یکی از شخصیتارو ببینین برین ادامهpinephresh: thought I'd try out the science twin thing... nbd (this is my masterpiece: Dipper 2.0!)
بیوگرافی میبل شخصیت مورد علاقه من یکی از دوقلو ها
Mabel Pinesمیبل٬ خواهر دوقلوی دیپره یک دختر دوازده ساله کوتاه قد، که دقیقا یک میلی متر بلندتر از برادر دوقلوی خوشه و خیلی پر انرژی و خنده روئه و خوش بینانه به زندگی نگاه میکنه ٬دیالوگای بامزه ای هم داره که حال آدمو جا میاره ( اصلا روانی میکنه این بشر ) 
میبل ساده لوده، پر انرژی، مهربان و پر از روح و روانه .
میبل مجموعه ای از ژاکت های بسیار رنگارنگ داره. 
میبل همیشه وقتی که دیپر نیاز به حل یک معما داره به با و کنجکاوی به کمک دیپر میاد، حتی اگر راه حلایی که ارائه میده از روی حماقت باشه .
میبل معمولا به ندرت عصبانی یا ناراحت میشه .
در حالی که میبل بسیار خوشبین و فوق العاده شاده، عموی او یعنی استن یک خسیس اب زیر کاهه ، بنابراین شخصیت آنها گاهی اوقات با همدیگه مشکل پیدا میکنه . راستی ایشون یه خوک ناز به اسم وادلزم داره این عکسش    timetravelerspig: (| Stare into your soul)
 حالا چن تا عکس خوشگل 
دیدگاهها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 15 بهمن 1394 05:44 ب.ظ